Uued kingiideed ja reklaamkingitused

Logoga kingitused ja meened
Logotrade valikust leiate väga palju huvitavaid reklaamkingitusi ja ärimeeneid. Oleme alates 2004 aastast alates kogunud parimaid kingiideid . Täiendame ennast pidevalt, et olla kursis arengutega reklaamkingituste ja ärikingituste maastikul. Logotradest saate te parimat nõu, millised tooted töötavad ja milliseid reklaamtooteid tasub soetada. Lisaks suurepärasele teenindusele anname nõu ka sümboolika pealekandmise viiside kohta. Logo parimad pealekandmise viisid on digitaalne trükk, siiditrükk, tampo trükk, uv-trükkgraveerimine või tikkimine.

Kingiideed

Meilt soetatud firmakingitused ja ärikingitused on läbimõeldud ja kooskõlas teie turundusstrateegiaga ning sobivad kingituseks nii ärijuhile kui ka uuele kliendile.  Saavutame sobiva tulemuse koostöös teiega. Hetkel trendikamad kingiideed on joogipudelid, akupangad, bluetooth kõlarid, torusallid, nutikad reklaamtooted ja muidugi erilahendus reklaamkingitused. Kõige uuemad ja innovaatilisemad kingiideed saate kontakteerudes meie meeskonnaga, kes leiavad teile parimad uued kingiideed. Logotrade muudab eriliseks müügiinimeste asjatundlikus, kuna täiendame ennast igapäevaselt ja otsime parimaid reklaamkingituste ideesid. Logotrade kontor asub Tallinnas, Pärnu maantee 160 A. Meie juurest kohapeal leiate näidiste saalist põnevad kingiideed.

Toodete otsimine iseseisvalt

Kui  soovite otsida iseseisvalt reklaamtooteid ja meeneid, siis saate seda teha meie reklaamkingituste universaalsest veebipoest logo.ee . Kodulehelt leiate üle 75000 toote, enamus toodetel on küljes ka laoseisud, mida on võimalik tellida Euroopa ladudest. Lisaks saate automaatselt arvutada sümboolika pealekandmise hinna näiteks: trükk, graveering või tikkimine.  Lisaks on võimalik tutvuda reklaamkingituste ja firmakingitustega e-kataloogidega. Lisaks soovitame lugeda meie blogi postitusi, kuna paljude toodete parimad kirjeldused leiate just blogi postitustest koos asjakohaste artiklitega.

Reklaamkingituste mõõtmine

Reklaamkingitusi ja meeneid on võimalik mõõta läbi CPM valemi, mis annab esialgse võimaluse hinnata investeeringutasuvust( ROI ). Reklaamkingituste, ärikingituste ja firmakingituste CPM valemiks on CPM = [TC : (AI x Q)] x 1000 (euro sentides).  Lähemalt Reklaamkingituste CPM valemist saate lugeda bestmarketing.ee artiklist. Kaasa aitavad ka erinevad firmakingituste küsitlused ja uuringud mujalt maailmast ASI Globaalne reklaamkingituste uuring  , APPA ärikingituste uuring .

Innovaatilised kingitused

Uued innovaatilised kingiteed tulevad meil peamiselt kolmest paikast maailmas. Eestist peamiselt tulevad unikaalsed ja personaalsed ärikingitused. Pakume nii käsitööd, kui ka unikaalsed start up ja õpilasfirmade reklaamtooteid, et aidata Eestis väikeseid ettevõtjaid jõuda meie klientide kingi valikusse. Euroopast pakume uusi ja kvaliteetseid firmakingitusi, mis on põneva disainiga või uudsed ning praktilised. Hiinast, USA ja Aasiast pakume põnevaid uusi elektroonika reklaamkingitusi ja meeneid teie firma logoga.