Logoga kingitused ja meened

Firmakingitused ja ärikingitused

Reklaamkingituste partneri valik

Meenete ja logoga kingituste valimine algab partneri leidmisega. Partneri valikult tuleks natukene uurida erinevate firmade tausta, kuidas on nende makse käitumine, milliseid hinnanguid annavad kliendid ettevõttele internetis ja sotsiaalmeedias. Lisaks tuleks vaadata kas tegu on uue või vana ettevõttega mõlemal puhul on omad plussid ja miinused. Meie soovitame alati valida 2-3 erinevat ettevõtet kellega koostööd teha, see tagab parima võimaliku kvaliteedi, tootevaliku ning hinna. Lisaks soovitame teil tutvuda sekretär.ee lehel artikliga ” Kuidas valida reklaamkingitus, mida palju kasutatakse ja märgatakse?”

Firmakingituste tellimine

Firmakingituste tellimise kuldreeglid on planeerimine ja koostöö, mida varem te tooted ära tellite seda soodsamalt on võimalik reklaamtooted soetada. Väga oluline on koostöö teie ja meie reklaamkingituste eksperdiga, kuna koos leiame parimad meened, mis töötavad teie kasuks. Meie eesmärk ei ole teile midagi “pähe määrida” vaid soovime, et kõik meie pakutud tooted reaalselt aitaks teie brändi tuntust tõsta ja reklaamtooted sobiksid just teile. Oleme arvamusel, et parimad ärikingitused on eritellimusel valmistatud personaalselt just teile valmistatud firmakingitused. Kindlasti aitavad teid lisatud artiklid raamatupidaja.ee ” Nipp, mis aitab reklaamkingituste tellimisel säästa aega ja raha”  või personaliuudised.ee “Miks on igal ettevõttel vaja töötajate kingituste programmi?”  

One thought on “Logoga kingitused ja meened

 1. Kadr says:

  Tere

  Uurin, et kas Teil on võimalik telliad 30 metallist pastakat (ümbris must) ja ka näiteks kartongist mingi ümbris neile nii, et mõlemale tuleks ka logo peale?

  Mis oleks võimalused, tarneaeg ja hind?

  Tervitades
  Kadri Allaste

Comments are closed.