Millised on uudsed trükivõimalused?

Reklaamsõnumi esitamine reklaamtootel on ülioluline. Nüüd ei piisa enam lihtsalt logo kandmisest tootele traditsiooniliste võtetega. Tehnoloogia areng on lisanud palju uusi võimalusi. Järjest enam kasutatakse reklaamriietel siiditrükis efektvärve ja reljeefset 3D-tikandit.

Või siis töödeldakse logo spetsiaalsete geelidega, mis annavad trükile sileda, peegelläikelise efekti. Reklaamriietele ja puuvillastele ostukottidele saab kvaliteetseid kujutisi ning fotosid trükkida kõige paremini digitrükitehnikas, printides kujunduse DTG-printeriga otse kangale.
Kõvapinnaliste toodete puhul, nagu metall, puit või plastik kasutatakse nüüd LED-tehnoloogial põhinevat UV-trükki, mis võimaldab kanda väga kvaliteetseid värviüleminekutega pilte otse tootele. Uudse meetodina saab nii trükkida ka silindrikujulistele toodetele 360 kraadi ulatuses.
Eristuda saab ka värvilise graveeringuga – selle graveeringuviisi puhul kasutatakse erineva lainepikkusega laserkiiri, et saavutada metallpindadel värviline graveering.