Meist

Logotradest reklaamkingituste valimine pole kunagi olnud lihtsam – mugav, kiire ja professionaalne teenus! Teid abistavad meie kogenud reklaamkingituste eksperdid! Üle 15 aasta kogemust reklaamkingitustega. Parim reklaamkingituste agentuur Teie brändi tuntuse ja äri kasvatamiseks.

Meie lugu

Logotrade alustas oma tegevust 2004. aastal, kui Anti Saluneemel, olles 22 aastane idealist, oli unistus luua parim reklaamkingituste agentuur Eestis, mis pakub oma klientidele soodsaima hinnaga kvaliteetseid ja originaalseid reklaamkingitusi kiirelt ning mugavalt.

Nii nagu kõik alustavad ettevõtted, tuli alguses ka meil võtta riske ja töötada 24/7. Innustas soov pakkuda oma klientidele kõige suuremat ja uuemat tootevalikut ning personaalset lähenemist, arvestades iga kliendi eripära, soove ja vajadusi. Peame siiani väga oluliseks klientidele võimalikult heade ja isikupäraste lahenduste leidmist ja seda, et meie poolt pakutud reklaamtooted täidaksid etteantud ülesande. Meie trump on, et meie klientidel on võimalik tellida kõik tooted ja teenused ühest kohast, mis tagab maksimaalse mugavuse ja kiireima ning professionaalseima teeninduse.

Logotrade´i kogenud tiim koosneb oma ala parimatest spetsialistidest, kelle käsutuses on kvaliteetseim tehnika. Meie töö on meile ühtlasi ka hobi, mis tähendab, et igasse projekti paneme killukese oma hinge.

17 aastat hiljem on jäänud meie põhiväärtused samaks, kuid läbi pideva õppimise ja kliendisuhtluse oleme keskendunud eelkõige firmakingitustele ja reklaamtoodetele nii Eestis kui laiemalt kogu Euroopas, unistades endiselt maailma paremaks muutmisest reklaamkingituste abil.

Lisaks eelnevale oleme aastaid püüdnud anda tagasi ka ühiskonnale, toetades Eesti Lasterikaste Perede Liitu, Tallinna Lastehaigla Toetusfondi, Arvamusfestivali, infomessi „Võti tulevikku“, Tallinn Horse Show´d, TV3 muusikalist telemängu „Suur Pühapäev“ jt.

Oma klientide kaasabil oleme mõistnud, et meie pakutavad teenused ja reklaamtooted aitavad ettevõtetel luua lisaväärtust kliendisuhetesse ja hoida oma töötajad motiveerituna. Aitame brändidel särada ja meile endalegi üllatuseks hoida ka meeskondade ühtsustunnet.

Meie missioon

Täna oleme vaatamas tulevikku ning loome uusi tehnoloogilisi lahendusi, et pakkuda turu parimat kliendikogemust.

Oleme keskkonnateadlikud ja järjest enam panustame loodussäästlikest materjalidest valmistatud ärikingitustele ja reklaamtoodetele. Samuti on Eesti disain ja kodumaised käsitöökingitused meie tootevalikus aukohal. Pakume oma klientidele firmakingitusteks ka uusimaid nutikaid logoga tooteid ja innovaatilisi tehnikavidinaid ning reklaamkingituste erilahendusi.

Peame väga oluliseks, et meie kliendid oleksid rahul ning õnnelikud, see omakorda suurendab tagasisidena ka meie motivatsiooni. Reklaamkingitus peaks olema valitud hoolega ja hästi läbi mõeldult, siis on kinkimisrõõm pea sama suur kui kingisaaja rõõm saadud toote üle.

Me oleme ausad ja mõnikord ei soovita teil osta reklaamlaamtoodet, mis võib kahjustada teie brändi või isikupära. Pakume teile vaid parimaid reklaamkingitusi just teie ettevõtte kuvandit ja eesmärke silmas pidades.

Siin räägivad meie kliendid ise, miks nad Logotrade´i hindavad

Erik Karu

Reklaamkingitus ja firmameene on justkui rätsepaülikond, mis peab sobima ettevõtte vajadustega nagu valatult. Logotrade on ettevõte, kelle peale saab alati loota ja kindel olla – tööd tehakse täie professionaalsuse ja kirega! Auforti kindel soovitus ja 10 punkti!

Erik Karu / Aufort Gold
Evely Ventsli

Oleme Logotrade’iga koostööd teinud pikki aastaid ning pole pidanud siiani kordagi pettuma. Alati leiame koos parimad lahendused meie brändide jaoks ning töö on kiire ja kvaliteetne. On hea, kui on selline kindel partner, kelle peale saab alati loota!

Evely Ventsli / Turundusspetsialist
Sirli Laager

Ettevõttena hindame kõrgelt head suhtlust ja kliendi vajaduste ning erisoovide ning detailidega arvestamist. Logotrade kollektiivi aus ja vajadusel suunav ning abistav teenindus aitab tagada parima kvaliteedi. Lisaks laiale toote ja teenuste valikule, oleme tänu Logotradele leidnud mitmeid uusi ideid ja lahendusi.

Sirli Laager / Birkle IT
Annely Adermann

TV3 ja Logotrade´i koostöö on alati olnud suurepärane. Märksõnadeks on eelkõige loovus, paindlikkus ja täpsus. Tulemused räägivad enda eest – olgu selleks siis populaarse saate „Me armastame Eestit” publiku särgid, „Padjaklubi” pastakad või „Seitsmeste” mälupulgad

Anneli Adermann / TV3

Miks on reklaamkingitused meie kirg?

  • Me aitame koos teiega innovaatilistel toodetel kiiremini jõuda massidesse.
  • Oleme koos loodussõbralikud – kasutame rohkem ümbertöödeldud ja säästlikult toodetud materjale reklaamkingituste valmistamisel.
  • Kodumaiste väiketootjate käsitööna valminud firmakingitused jõuavad teie abil inimesteni.Oleme pidevalt kursis põnevate uute tehnoloogiliste lahendustega – küsige uut ja huvitavat!
  • Te aitate täiustada erilahendustena toodetud ärikingituste valikut. Ärge olge tagasihoidlikud, nõudke enamat, see aitab ka meil areneda.

Liitu uudiskirjaga

Kui soovid olla kursis Logotrade uudiste ning uusiate trendidega äri-ja reklaamkingituste maailmas, siis liitu meie uudiskirjaga.