Ärikingitused

Peaaegu iga ettevõte ostab äri kingitusi ja reklaami kingitusi, nii et oleme loonud väikesemahulise ostja juhendi, et tegeleda reklaamtoodete ja äri kingitustega. Te saate üldise teabe ja me ütleme teile, mida peaksite nende tellimisel arvesse võtma.

Mis on ettevõtte kingitus?

Ärikingitused on kingitused, mida ettevõtted annavad.

Äri kingitused on kliendi, töötajate ja partnerite jaoks antud ettevõtte kingitused. Ettevõtte kingituse väärtus varieerub vastavalt sellele, kellele kingitus antakse ja milline on selle eesmärk.

Enamasti maksab äri kingitused vähem kui 80 eurot (käibemaks 0%), kuid võib olla ka hinna väärtuslikum. Ettevõtted ostavad selle stiili kingitusi kümnetest lauludest tuhandetele lauludest – sõltuvalt toote hinnast, kliendi vajadusest ja eelarvest. Äri kingitused / Business Kingitused on teatud tüüpi VIP kingitused, mis on ostetud vähem kui reklaami kingitused. Äri-kingitus on geneeriline avaldus ettevõtete väljastatud kingituste kohta, kuid sama sõna kuulete kasutatud erinevaid termineid, näiteks kliendi kingitusi, esinduse kingitusi, personali kingitusi ja personali kingitusi.

Miks ostate ja andes äri kingitusi?

On palju põhjusi, miks neid ostetud ja ettevõtte kingitusi ja sellega, mida nad tahavad suhelda.

Äri kingitus tahab luua sügavamat kliendisuhteid ja parandada ka suhteid oma sidusrühmadega. Ärikingitusi saab anda oma töötajatele ja partneritele tänan teid näiteks hästi teostatud töö eest. Ettevõtte kingituse idee on rõõmus, meeles pidama, täname, tasu, motiveerivat ja pühendumust, et luua parema kliendi ja töösuhete. Ettevõtte kingitust saab edendada ka, kuid seda kõige sagedamini tehakse vormitud stiilis.

Milliseid tooteid ostetakse ettevõtte kingitusena?

Millised tooted ostetakse ettevõtte kingituseks, varieerub suuresti ja mõjutavad näiteks palju tegureid, kellele seda antakse sellele, milline kuupäev ja eesmärk. Äri kingitused, et ettevõtted ostavad nt villa tihvtid, kinkekaardid, köök noad, barbels, kõrge kvaliteediga termoseball pudelid, laternad, küünlajalad, taskulambid, jakid, kapuuts, home decal tooteid, ehteid, hommikumantlid, rätikud, kõrge kvaliteediga seljakotid, Kotid, külmad kotid, nõudepesumasinad, hõrgutised, väärisesemed, tehnoloogia tooted või mõni hobitooted. Ärikingitused on väärtuslikumad ja isikupärasemad kui reklaami kingitused, nii et enamasti selle omandamine on tehtud hoolikalt, kui ei kiirusta tarne.

Samuti rakendatakse ettevõtte kingitusi enamasti ettevõtte logo, kuid sageli on tõenäolisem, et seda tõenäolisemalt vaevab võrreldes reklaamkingitustega, et saada kingituse saaja paremat väärtust. Mitte igaüks tahab kasutada toote kellegi kindla logoga tõesti silmapaistvalt. Kuid see ei ole probleem, kui te küsite meid, sest viisid on palju võimalusi, kuidas brändida. Meilt saad näpunäiteid selle kohta, kuidas ettevõtte logo saada toote jahutamise stiilis ilma kedagi häirimata. Võta meiega ühendust, me ütleme teile rohkem!